flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, які надаються запитувачем інформації в суді

ІНСТРУКЦІЯ
про порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів,
що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є

Ярмолинецький районний суд Хмельницької області 

1. Ця Інструкція відповідно до статті 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації» (далі - Закон) та постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року № 740 «Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію» визначає механізм відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів обсягом більше як 10 сторінок (починаючи з 11 сторінки), які надаються запитувачам інформації, розпорядником якої є Ярмолинецький районний суд Хмельницької області (далі – Суд).
 
2. Заступник керівника апарату суду, який готує інформацію на запит, в разі необхідності здійснення копіювання або друку документів за запитом на інформацію обсягом більш як 10 сторінок, упродовж одного робочого дня з дати отримання запиту подає електронною поштою заявку на виписку рахунка для здійснення оплати витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію (далі - Рахунок), до відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності ТУ ДСА України в Хмельницькій області (далі – Бухгалтерія) за формою згідно з додатком 1.
 
3. Розмір відшкодування витрат на копіювання або друк запитуваних документів визначається Бухгалтерією.
 
4. Сума відшкодування фактичних витрат має здійснюватися в межах граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року N 740.
 
5. Бухгалтерія на підставі отриманої заявки здійснює розрахунок фактичних витрат, оформляє Рахунок за формою згідно додатку 2 та упродовж одного робочого дня, а у разі продовження строку на надання інформації протягом двох робочих днів, передає його електронною поштою до Суду для надання його запитувачу інформації.
 
6. Оплата Рахунка здійснюється у будь-якій фінансовій установі, зручній для запитувача інформації.
 
7. Не пізніше наступного дня після надходження від запитувача інформації коштів на реєстраційний рахунок ТУ ДСА України в Хмельницькій області Бухгалтерія передає електронною поштою Суду копію виписки з реєстраційного рахунка, на який зараховано кошти, завізовану відповідальною особою Бухгалтерії, з проставленням її прізвища, імені, по батькові та поточної дати.
 
8. Запитувані документи надаються після підтвердження повної оплати Рахунка протягом трьох робочих днів після підтвердження факту оплати, у строки визначені законодавством про доступ до публічної інформації.
 
9. Відповідь на запит не надається у разі повної або часткової відмови запитувача від оплати Рахунка. Відмовою вважається ненадходження протягом 20 днів від дати видачі Рахунку коштів на реєстраційний рахунок ТУ ДСА України в Хмельницькій області, про що Бухгалтерія повідомляє службовою запискою Суд.